Eskaubei i Tomek Nowak Quartet wracają do koncertowania!

Rzeszowsko krakowska formacja wraca do koncertowania i prezentuje zapis koncertu online, który odbył się 16 czerwca w rzeszowskim „Torowa Studio”.

Muzycy tworzący od 6 lat regularnie koncertujący i nagrywający, jazzowo hip hopowy band, spotkali się w studio, aby na zaproszenie firmy Sagitum zagrać krótki koncert, którego efekty można zobaczyć w serwisie youtube: 

Poznaliśmy również daty najbliższych koncertów grupy:

27 czerwca – Rzeszów – Kwadrat Kultury

3 lipca – Kraków – Summer Jazz Festiwal Kraków / Harris Piano Jazz Bar

19 lipca – Kielce – Duża scena letnia KCK ft. Mr Krime

Ponadto zespół pracuje obecnie nad premierowym projektem inspirowanym twórczością Leopolda Tyrmanda, którego efekty, stopniowo będą ujawnianie w kolejnych miesiącach. Pierwsze szczegóły poznamy pod koniec czerwca. 

Obecnie Eskaubei & Tomek Nowak Quartet tworzą: Eskaubei, Tomasz Nowak, Alan Wykpisz, Kuba Płużek i Maksymilian Olszewski. Dyskografię zespołu zamyka album „Sweet Spot”, który ukazał się w maju 2019 roku.

Gdzie jest zły - grafika Kamil Jaczyńki

Gdzie jest zły?

„Gdzie jest zły” to tytułowe pytanie, stawiane w drugim już utworze realizowanym w ramach projektu Muzyczny Tyrmand. Eskaubei & Tomek Nowak Quartet biorąc na warsztat

Czytaj więcej »
Nic na pewno graf. Kamil Jaczyński

Nic na pewno – w sieci

30 lipca 2020 roku ukazał się pierwszy utwór projektu Muzyczny Tyrmand inspirowany powieściami Leopolda Tyrmanda. Gościnnie w utworze usłyszymy Proceente oraz niezawodnego Mr Krime (cuty,

Czytaj więcej »

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.