Koncerty

Before Good Vibe Festival | Sianów

Szykuje się 10. edycja Good Vibe Festival i zapraszamy na trzeci z koncertów zapowiadających.
Tym razem przyjadą znani festiwalowej publiczności, wspaniali artyści łączący rap i jazz czyli Eskaubei i Tomek Nowak Quartet. Jedyny w kraju regularnie aktywny koncertowo i wydawniczo jazz rap band. Istnieje od 2014 roku. Zespół tworzą czołowi muzycy młodego i średniego pokolenia: Tomasz Nowak, Kuba Płużek, Alan Wykpisz, Maksymilian Olszewski i Wojciech Długosz „Mr Krime”, oraz raper, poeta i tekściarz – Bartłomiej Skubisz „Eskaubei”. Koncertowali z Agą Zaryan, Michałem Urbaniakiem czy Krzesimirem Dębskim, a w innych konfiguracjach współpracowali chociażby z Nigelem Kennedy, Randy Breckerem, Gregiem Osby, Vitoldem Rekiem czy muzykami zespołu Amy Winehouse. Mają na koncie blisko 150 koncertów oraz 4 albumy, w tym ostatni, winylowy „Tyrmand to Jazz”, który ukazał się 10
grudnia 2021 r. nakładem Junoumi Records i zadebiutował na liście OLiS najlepiej sprzedających się płyt winylowych w Polsce.

Zespół wystąpi w składzie:
Bartłomiej Skubisz „Eskaubei” – rap, spoken word
Tomasz Nowak – trąbka
Kuba Płużek – piano
Alan Wykpisz – gitara basowa
Maksymilian Olszewski – perkusja

Bilety: 20zł – https://cksianow.pl/category/kino-zorza/kup-bilet-online/

Organizatorzy:
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Sianowie
Good Vibe Festival

Partner:
Akant

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.