Koncerty

Eskaubei & Tomek Nowak Quartet | Stargard | Stargardzkie Centrum Kultury

Eskaubei &Tomek Nowak Quartet
Miejsce koncertu: Stargardzkie Centrum Kultury, duża sala, Stargard
10 października, godz. 19.30
Bilety: 20 zł/ do nabycia w Kawiarni Na Okrągło oraz w kasie kina SCK w Stargardzie, a także na stronie www.sck.stargard.pl

Pierwszy rok działalności Kawiarni Na Okrągło za nami. Chcąc podziękować stargardzkiej społeczności za okazaną życzliwość, wsparcie i wspaniałe przyjęcie, zapraszamy wraz ze Stowarzyszeniem Artystycznym B-moll na wyjątkowe wydarzenie. Jedyny w kraju zespół, który regularnie łączy muzykę jazzową na najwyższym poziomie ze świetnymi rapowanymi tekstami, koncertujący od 7 lat po całej Polsce m.in. z Agą Zaryan i Michałem Urbaniakiem. Wydali trzy doskonale przyjęte albumy: “Będzie Dobrze” (2015), “Tego Chciałem” (2016), “Sweet Spot” (2019). Wkrótce ukaże się kolejny album, inspirowany twórczością Leopolda Tyrmanda oraz jego związkami z jazzem – “Muzyczny Tyrmand”.

Eskaubei & Tomek Nowak Quartet:
Tomasz Nowak – trąbka
Kuba Płużek – piano
Alan Wykpisz – git. basowa
Maksymilian Olszewski – perkusja
Eskaubei – rap

Współpraca przy organizacji wydarzenia:
Stargardzkie Centrum Kultury
Hotel Grodzki
Ziemniakowelove

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.