Koncerty

EiTNQ FT. MR KRIME |  JAZZ HOP FESTIWAL / Dekady Jazzu | Katowice

Z dumą ogłaszamy I edycję JAZZ HOP FESTIWAL, podczas którego na jednej scenie spotkają się artyści reprezentujący czołówkę polskiego jazzu, oraz twórcy polskiego hip hopu.
Tylko u nas, w znakomitej sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, usłyszycie utwory obrazujące historię polskiego jazzu, połączone z żywiołem rodzimego hip hopu.
Zderzenie pokoleń, premierowe aranżacje, melanż stylów i wielkie, artystyczne osobowości!

Jazz – to najlepsi Artyści, należący do czołówki polskiego i światowego jazzu, bez których historia tego gatunku nie byłaby tak barwna i inspirująca.

Hop – to uznana i niekwestionowana czołówka polskiego hip hopu z milionowymi odsłonami w mediach społecznościowych i rzeszą Fanów.

Wektory ich pomysłów i talentów zwrócą się ku sobie właśnie w Katowicach, więc bądźcie przygotowani na nieoczywiste połączenia i eksperymenty, które zelektryzują liczną Publiczność NOSPR.

Taka mieszkanka tylko na Jazz Hop Festiwal.

Wystąpią:

Kuba Badach
Adam Bałdych
Michał Barański
Victor Davies
Paweł Dobrowolski Music
Urszula Dudziak
EABS
Eskaubei & Tomek Nowak Quartet ft. Mr Krime
Fisz
Grubson
Henryk Miśkiewicz
Marek Napiórkowski
Mika Urbaniak
Dominik Wania
Kuba Więcek

Koncert poprowadzi Marta Kula (Radio 357)
Patronat medialny: Jazz Forum i Jazz Soul.pl

Festiwalowy plakat wykonał dla nas sam Mistrz – Andrzej Pągowski! Jesteśmy dumni i zaszczyceni!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.