Koncerty

6. Mazowiecki Jazz Jam Legionowo | Legionowo

Mazowiecki Jazz Jam Legionowo to festiwal jazzowy organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie od 2016 roku. Zastąpił on funkcjonujący wcześniej klub festiwalowy Jazz Jamboree. Najnowsza 6. edycja odbędzie się już w ten weekend (22-24.X).

Legionowski MOK powraca tym festiwalem w pełni do jazzowych tradycji w najlepszym stylu, prezentując na kameralnej scenie najciekawsze zjawiska różnych nurtów muzyki jazzowej w wykonaniu uznanych gwiazd i gwiazd wschodzących. Sztandarowym, prestiżowym koncertom towarzyszą uliczne wydarzenia, wystawy, warsztaty, projekcje filmowe i działania edukacyjne. Tegoroczne wydarzenie cieszy się niezwykłą popularnością, nie pozostały już żadne wejściówki na koncerty.

VI edycja festiwalu – 2021

22 października, godz. 20.00
sala w ratuszu, Legionowo, ul. Piłsudskiego 41
Mazowiecki Jazz Jam. Legionowo
Koncert Ewy Bem z zespołem

23 października
sala w ratuszu, Legionowo, ul. Piłsudskiego 41
Mazowiecki Jazz Jam. Legionowo
godz. 19.00
Koncert Jan Ptaszyn Wróblewski Kwartet
godz. 21.00
Eskaubei & Tomek Nowak Quartet ft. Mr Krime

24 października
sala w ratuszu, Legionowo, ul. Piłsudskiego 41
Mazowiecki Jazz Jam. Legionowo
godz. 19.00
O.N.E. Quintet
godz. 21.00
Marcin Wasilewski Trio

źródło: MOK Legionowo

Mazowiecki Jazz Jam. to przedsięwzięcie współfinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Koncerty wspiera finansowo Starosta Legionowski.


Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.